مهاجرت و اخذ اقامت پرتغال

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که می خواهند بعد از انقضای ویزای دانشجویی خود در کشور پرتغال بمانند ، باید برای تمدید اقامت خود پیشنهادی مقرون به صرفه برای استخدام داشته باشند. البته کار به همین آسانی نیست؛ کارفرمای پرتغالی در صورتی میتواند آگهی استخدام بدهد که بتواند ثابت کند بنگاه اقتصادی وی از نظر مالی شرایط استخدام کارگر را دارد. این کشور در جنوب غربی قاره اتحادیه ی اروپا قرار گرفته است. کودکی که دارای پدر و مادر با پاسپورت پرتغال باشد، در صورتیکه در خارج از کشور پرتغال متولد شود، می تواند شهروندی این کشور را اخذ کند. چنانچه موفق به دریافت ویزای کاری پرتغال شوید پس از چند سال میتوانید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. متقاضی با مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک می تواند مجوز اقامت این کشور را برای همسر و فرزندان زیر 21 سال گرفتن کند. به عبارتی تنها افرادی میتوانند از طریق این روش مهاجرت کنند که واقعا قصد ازدواج با یکی از تبعههای پرتغالی را داشته باشند.

iStock Image

وکیل مهاجرت به پرتغال

ولی توجه داشته باشید که این راه نه تنها قانونی نیست بلکه بسیار خطرناک و مشکل ساز خواهد بود. افزون بر این متخصصین خبره ما می توانند در صورت نیاز در کنار شما باشند تا در ارسال مدارک خود دچار مشکل نشوید و مرحله به مرحله شما را همراهی می کنند تا به مقصد مورد نظرتان برسید. در صورتی که انجام این فرایند برای شما مشکل است و نمی توانید انجام دهید نگران نباشید. کمترین میزان سرمایه برای این نوع شرکت ۵ هزار یورو در قانون ذکر شده است. این مطلب شرایط زندگی در کشور پرتغال را با چالشهای اساسی مواجه کرده و سبب نارضایتی و دغدغه اکثر مردم این کشور شده است. علاوه بر این وجود موسسات کاریابی قابل اعتماد و متعدد در این کشور شرایط گرفتن یک شغل را را سهل تر و آسان تر خواهد نمود.

مهاجرت به پرتغال

پنج سال پس از شروع استارتاپ ، امکان دستیابی به گردش مالی بیش از 325،000 یورو در سال و یا ارزش دارایی بیش از 325،000 یورو در سال را داشته باشید. این مباحث به شما کمک میکند در مورد چرایی سرمایهگذاری پرتغال تصمیم دریافت نمایید. در این روش شما باید هزینه 1 سال زندگی را در حساب خود داشته باشید و همسر شما از پرتغال نیز باید از نظر اقتصادی و درآمدزایی وضعیت خوبی داشته باشد و مشخص باشد که از پس هزینه زندگی برمیآید. که دستاوردهای بین المللی در خصوص فعالیت های خود دارند، می توانند از این طریق برای مهاجرت به پرتغال اقدام نمایند. بنابراین در ویزای تمکن مالی کشور پرتغال شما باید ثابت کنید که در کشور مبدا خود دارای منابع مالی هستید ( به عنوان نمونه دریافت حقوق مستمر، در آمد حاصل از اجاره املاک در کشور عزیزمان ایران یا …).

رمز و رازهای ناگفته اقامت پرتغال

مدارک مستندی که ثابت می کند شما دارای منبع درآمد ثابت و پایدار هستید. به همین شکل صنعت توریسم و گردشگری کشور پرتغال سالانه درآمد بسیار خوبی را نصیب این کشور می کند. ویزای کاری کشور پرتغال را خواهد داشت که بتواند کارفرمایی را در این کشور راضی نماید که برای وی دعوتنامه کاری یا 1 پیشنهاد شغلی صادر نماید. چنانچه شما عزیزان هر گونه سوال یا ابهامی در ارتباط با مهاجرت به کشور پرتغال دارید، به راحتی می توانید در قسمت دیدگاه ها که در آخر مقاله آمده است ذکر نمایید. طبق قوانین مهاجرتی حاکم بر پرتغال، افرادی که با اقامت تحصیلی دانشجویی وارد کشور پرتغال می شوند اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته خواهند داشت و اگر متاهل باشند همسرشان اجازه کار تمام وقت نیز خواهد داشت. در مقطع کارشناسی، 10 ساعت و در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، به ترتیب، بیست و سی ساعت در هفته به دانشجو اجازهی کار داده میشود. امکانی را فراهم کرده تا افرادی که تمایل دارند در این کشور زندگی کنند، بتوانند با استفاده از یکی از این روش ها واجد شرایط زندگی در کشور پرتغال شوند.

You must be logged in to post a comment.

© 2020 - 2021 Click Riviera Maya

EnglishSpanish