تاثير ويژه پاسپورت ترکیه با خرید ملک روي سرنوشت شما

مأمورین کنسولگری هر یک از برنامهها را بهصورت جداگانه بررسی میکنند و در طول تصمیمگیری عوامل حرفهای، اجتماعی، فرهنگی و سایر موارد را در نظر میگیرند. با عنایت به تصمیم اعطای شهروندی ترکیه به سرمایه گذاران و شرط های سفر بدون ویزا با تابعیت ترکیه، اخذ شهروندی ترکیه در ازای سرمایهگذاری در املاک و مستغلات تنها با 250 هزار دلار امکانپذیر شد، جایی که تصمیم به خرید ملک به ارزش لااقل 250 هزار دلار تعیین شد. کاخ توپکاپی بزرگترین کاخ ترکیه می باشد و محل اصلی اقامت سلاطین عثمانی بوده است. این سازمان برای ویزاهای اشتغال غیرمهاجر و به همین شکل درخواستهای ویزای مهاجرتی اهمیت بیشتری قائل است. ترکیه کشوری اورآسیایی، با زبان رسمی ترکی استانبولی و واحد پولی لیر است و دریافت پاسپورت ترکیه همواره جزو محبوب ترین ها بوده است. ۸ـ حاشیه نویسی قرار خرید ملک: حاشیه نویسی برای درج اطلاعات اضافی (درصورت موجود) در رابطه با ملک، خانه، آپارتمان و زمین مورد نظر است.

راهنمای دریافت پاسپورت ترکیه

نه به مشکلات بزرگ در باره خرید ملک در ترکیه

باز کردن حساب بانکی در ترکیه با شهروندی ایرانی قابل انجام است و در کمتر از یک روز، با دریافت کد مالیاتی، میتوانید در قیاس با باز کردن حساب بانکی خود، اقدام کنید. برنامه معاف از ویزا اجازه میدهند تا شهروندان ۳۹ کشور جهان، به مدت ۹۰ روز، برای اهداف تجاری یا مسافرتی، بدون ویزا از ایالات متحده دیدن کنند. بعلاوه گذرگاه شمال غرب آسیا و اتحادیه اروپا بهشمار میآید و کشورهای بسیاری، به ویژه کشور ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده میکنند. ضمن آنکه بایستی بدانید مهمترین روش گرفتن پاسپورت ترکیه سرمایهگذاری از طریق ملک است، شرایطی نیز برای دریافت شهروندی نیاز است که توجه به آنها ضروری است. در صورتیکه چه این قانون در ترکیه، در طی سال های اخیر، دستخوش تغییراتی نیز بوده است. با برخورداری از شهروندی ترکیه، فرد به آسانی می تواند در ترکیه خرید و فروش، کار و تحصیل نماید.

از تاریخ 19 سپتامبر 2018، متقاضیان تنها با خرید ملک به ارزش لااقل 250 هزار دلار آمریکا میتوانند برای اخذ پاسپورت ترکیه اقدام نمایند. تعداد زیادی از ساکنین کشورهای جهان سوم به دنبال مهاجرت و زندگی در این کشور هستند تا قادر باشند از مزایای آن بهرهمند شوند. با تصویب قانون جدید در سپتامبر 2018، این مبلغ به 250 هزار دلار آمریکا کاهش یافت. خرید ملک در ترکیه می تواند علاوه بر سرمایه­گذاری پرسود شما در بخش املاک ترکیه، مسیر شما و خانواده عزیزتان را برای گرفتن اقامت دائم ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه و حق شهروندی ترکیه را هموار کند. این برنامه، ترکیه را به یکی از کمهزینهترین کشورها برای خرید ملک و اخذ پاسپورت تبدیل کرده است.

تابعیت ترکیه با خرید ملک

مسافران تور وان با قطار در ایستگاه رازی از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (خروج از ایران) را انجام میدهند، سپس قطار به سمت ایستگاه مرزی کاپیکوی در راهآهن ترکیه حرکت کرده و در این ایستگاه نیز مسافران از قطار پیاده شده و تشریفات گمرک و گذرنامه (ورود به کشور ترکیه) را انجام خواهند داد و بر مبنای تواقفات مرزی و تشریفات اعلام شده در هر ایستگاه، حدود 2 ساعت این مراحل طول میکشد. در واقع شما در ازای سرمایه گذاری که در این کشور می کنید شهروندی ترکیه را اخذ خواهید کرد. پاسپورت ترکیه یکی از قدرتمندترین پاسپورت های دنیا محسوب می شود. زیرا با در اختیار داشتن این نوع ویزای توریستی اشخاص اجازه خرید و فروش، کار و تحصیل در ترکیه را نخواهند داشت. خواهرم شهروند امريكاست و مادرم هم گرين كارت داره حدود 2 سال ديگه شهروند خواهد شد. هزینه مربوط به قبوض برق، آب و گاز حدود 500 لیر در ماه برای یک آپارتمان 85 متری. برای این کار بایستی به اداره تاپو ترکیه مراجعه کنید تا سند ملکیت و یا همان سند تاپو را اخذ نمایید.

You must be logged in to post a comment.

© 2020 - 2021 Click Riviera Maya

EnglishSpanish